Europos krepšinio čempionatas 2015 – palaikykim savo komandą!

Print Friendly

Tuoj prasidės ilgai lauktas Europos krepšinio čempionatas. Palaikyti savo komandos lietuviai ruošiasi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. O gal įdomu nuvykti į šalis, kur vyks rungtynės, ir už Lietuvą sirgti gyvai? Štai informacija, kur galima įsigyti bilietus ir apsistoti, palaikant rinktinę.

Jau šį šeštadienį Lietuvos krepšinio rinktinė pradės kovas Senojo žemyno turnyre. Lietuvos rinktinė pirmajame etape žais D grupėje Rygoje. Šeštadienį 21.30 val. (Lietuvos laiku) mūsų šalies rinktinė pirmose savo varžybose susitiks su Ukrainos nacionaline krepšinio komanda.

Sekmadienį 18.30 val. Lietuvos rinktinės laukia rimtas mūšis su savo arenoje žaidžiančiais latviais – ne itin galingas priešininkas, tačiau savos sienos yra savos.

Pirmadienį 15.30 val. lietuviams iššūkį mes Belgijos nacionalinė krepšinio rinktinė. Antradienį Lietuvos rinktinė varžybų nežais, o trečiadienį 21.30 val. lietuviai susitiks su Estijos nacionaline komanda. Ketvirtadienį lietuviai paskutines D grupės varžybas žais 21.30 val. su Čekijos Respublikos komanda.

A grupės varžybos vyks Prancūzijos Montpellier mieste, B grupės komandos varžysis Berlyne, Vokietijoje, o C grupės kovos vyks Kroatijos sostinėje Zagrebe. Visą rungtynių tvarkaraštį rasite čia>>.

Taip Lietuvos rinktinę palaikėme pernai Londone
Taip Lietuvos rinktinę palaikėme pernai Londone

Po grupių etapo,  2015 m. Europos krepšinio čempionato kovos persikels į Lilio miestą (Lille) Prancūzijoje. Tuo mes ypač džiaugiamės. Kadangi gyvenam Londone, tikimės, kad pavyks varžybas pamatyti gyvai – jei mūsų rinktinė per pirmąjį etapą įveiks savo varžovus, vyks į Prancūziją, o nuo Londono iki Lilio – tik 170 mylių. Tokį kelią įveikti tam, kad pasirgti už savo komandą, nesunku 🙂

Pirmosios rungtynės Lilio mieste vyks šestadienį, rugsėjo 12 d. Tai bus keturi aštunfinalio mačai.  Mums labai įdomu – jeigu Lietuvos rinktinė D grupeje užims 2 arba 4 vietas, mūsų lauks kovos su atitinkamai C grupės  trečios vietos nugalėtoja arba C grupės pirmos vietos nugalėtoja.

Jeigu Lietuvos rinktinė grupėje užims 1 arba 3 vietą,  sekmadienį, rugsėjo 13 d., susitiks atitinkamai su  C grupės 4 vietą arba C grupės 2 vietą užėmusiomis komandomis. O jeigu lietuviai užims 5-6 vietą grupėje, deja, čempionatas baigsis Rygoje. Tačiau neužbėkim įvykiams už akių ir laikykim kumščius už Lietuvą, manau, viskas bus gerai ir galėsim lietuvius palaikyti Prancūzijoje.

Jei susiviliotumėte keliauti stebėti varžybų iš Anglijos, keltų bilietus užsisakyti galima čia: www.directferries.co.uk. Viešbučius Lilio mieste galite užsisakyti čia>>.

Jei sirgti gyvai už savo komandą nepavyktų, primename, kad Londono lietuviai kviečiami rinktis stebėti varžybų kartu šiose vietose:

  • Lietuvos krepšinio fanų lyga organizuoja tiesioginių varžybų peržiūras bare Walkabout, Temple Place, London WC2R 2PH
  • I AM LT varžybas rodys Rileys Sports Bar, 80 Haymarket, London SW1Y 4TE

Reklama

Leave a Reply