G&G Sindikatas ir Biplan Londone apšildys futbolo sirgalius

Print Friendly

Kovo 26 d. dvi garsios Lietuvos muzikos grupės Londone surengs pasirodymą, pavadintą „Mūsų širdys (pakeliui į Wembey)“, kuris žada būti vienu didžiausių lietuvių atlikėjų koncertų Jungtinėje Karalystėje. 


Šis koncertas Londone rengiamas vieną dieną prieš istorinį įvykį Lietuvos sporte – lietuvių nacionalinė futbolo rinktinė pirmą kartą žais oficialias rugtynes Londono „Wembley“ stadione prieš anglų rinktinę. Tai bus atrankinės varžybos į 2016 m. Europos futbolo čempionatą.

Šiame koncerte, pavadintame „Mūsų širdys (pakeliui į Wembley)“, klausytojai bus ne tik skatinami palaikyti savo šalies futbolo rinktinę, bet turės galimybę išgirsti gerai žinomas šių grupių dainas bei naujus kūrinius iš neseniai pasirodžiusių albumų. „G&G Sindikatas“ po penkerių metų pertraukos išleido naują albumą „Revoliucijos garso takelis“, o „Biplan“ – „Visi keliai beda prie jūros“.

Kitą dieną po koncerto, kovo 27-ąją, abiejų grupių muzikantai kartu su visais futbolo gerbėjais palaikys savo šalies rinktinę „Wembley“ stadione.

Anot organizatorių, šis dviejų populiarių Lietuvos grupių bendras koncertas bus vienas didžiausių kada nors vykusių lietuvių pasirodymų Jungtinėje Karalystėje.

Koncertas vyks garsiame pietų Londono klube „Electric Brixton“, kuriame telpa 1500 lankytojų. Šis vieta, kurioje prieš daugiau kaip šimtą metų įsikūrė kino teatras, muzikos klubu „The Fringe“ tapo prieš 30 metų, ir jame jau spėjo pasirodyti nemažai garsių atlikėjų bei muzikos grupių. Po renovacijos 2011 metais, klubas atvėrė duris jau kaip „Electric Brixton“.

Bilietai: www.bilietai.lt (kaina 25 €) ir www.ticketweb.co.uk (Kaina: 27,60 £)

Vieta: Electric Brixton Town Hall Parade, Brixton, London, SW2 1RJ

Laikas: 2015 m. kovo 26 d., 19 val.

Leave a Reply