Kalėdų lempučių įžiebimo renginiai Londone

Kalėdos Londone
Print Friendly

Kaip ir kasmet, artėjant gražiausioms metų šventėms, Londonas ima puoštis anksti. Lapkričio mėnesį mieste vyks net keli lempučių įžiebimo renginiai, kuriuose siūlome sudalyvauti.

Pirmiausiai Londone kalėdiniai papuošimai įžiebti bus pagrindinėje miesto parduotuvių gatvėje – Oxford Street. Įžiebimo šventė vyks sekmadienį, lapkričio 1 d. nuo 14 iki 18.30 val.

Įžiebimo ceremonijoje dalyvaus Kylie Minogue, pasirodys šie atlikėjai: Foxes, Fleur East, Gabrielle Alpin, „X Faktoriaus“ laimėtojas Ben Haenow ir aktoriai iš miuziklo „Matilda“. Renginys nemokamas.

Regents gatvės papuošimai
Regents gatvės papuošimai

Šeštadienį, lapkričio 7 d. 16 val. kalėdinės lemputės bus įžiebtos Duke of York Square, kuris yra Chelsea rajone, King’s Road. Čia bus įžiebta ir eglutė, atvyks ir Kalėdų senelis su elfais.

Ketvirtadienį, lapkričio 12 d. 17 val. lempučių įžiebimo vakarėlis vyks Carnaby Street. Šią gatvę kasmet puošia originalūs papuošimai, o šiemetinė tema – vakarėlis, tad kalėdinius burbulus pakeis disko kamuoliai.

Lankytojų lauks gyvos muzikos pasirodymai, o gatvėje esantys barai ir parduotuvės siūlys 20 proc. nuolaidą gėrimams, prekėms ir paslaugoms. Įėjimas nemokamas, tačiau reikėtų užsiregistruoti ir gauti nemokamą bilietą čia>>.

Skerstgatvis šalia Oxford gatvės
Skersgatvis šalia Oxford gatvės

Viena iš gražiausiai papuoštų gatvių kasmet būna Regents Street. Šiemet lempučių įžiebimas Regents Street vyks sekmadienį, lapkričio 15 d. Daug detalių apie šią ceremoniją nėra atskleidžiama, aišku tik tiek, kad šventės programa prasidės 12 val. ir joje dalyvaus būrys garsenybių. Šventės programoje numatomi ir fejerverkai.

Prieš šventes žibės ir blizgės beveik viso centrinio Londono gatvės. Kur ieškoti gražiausių papuošimų, pasakojome čia>>.

Leave a Reply