Londono lietuviai kviečiami Kalėdas švęsti raudonai

Print Friendly

Pirmąją Kalėdų dieną Londone lietuvius kartu švęsti ragina renginių Londono lietuviams organizatoriai Fly or Die Events ir Dirty DiscoTech. Originaliame vakarėlyje Red Christmas, kuris vyks Stratforde, lauks trys šokių salės, sniego mašinos, snieguolės šokėjos, lazerių šou, fejerverkai ir kokybiška muzika.


Šią šventišką naktį renginio organizatoriai žada kardinaliai pakeisti klubo interjerą ir kviečia jus į tikrą Laplandiją po Stratfordo dangumi: net trys šokių salės, sniego mašinos, snieguolės šokėjos, lazeriu šou, fejerverkai, mandarinų kvapas bei, žinoma, vakaro pagrindinis veikejas Senelis Šaltis. Atsipūsti galėsite milžiniškoje šildomoje lauko terasoje po atviru gruodžio dangumi.

Šį kartą lankytojus linksmins didžėjai Mindaugėlis, Paul Pure, Johny Disco, MrMo, DeepM, ErnyN. Deep Joy, SPOOK. “Turėdami net tris scenas, turime galimybę patenkinti kiekvieno lankytojo muzikinį skonį. Pažadame naujus, eksperimentinius projektus, kurie apjungs įvairius muzikos stilius, sujungs seną ir naują. Juk Kalėdos – stebuklų metai”, – intriguoja ir visų savo paslapčių neatskleidžia organizatoriai.

Visgi organizatoriai pamini, jog vakarėlio metu tikrai išgirsime legendinius ir visų pamėgtus DJ Mindaugėlio ritmus. “Pažadu, jog per šias Kalėdas saulelė motulė Londone tekės taip, kaip dar niekada netekėjo”, – entuziastingai žada DJ Mindaugėlis.

RED CHRISTMAS – ne tik pavadinimas, bet ir viso renginio raktažodis. Raudona – charakteringa spalva, tai ugnis, šiluma, vynas, aistra ir erotika, pergalės ir revoliucijos. Organizatoriai tikisi, jog visi lankytojai palaikys šią idėją ir nepamirš pasidabinti raudona spalva.

Kadangi Kalėdų dieną Londone viešasis transportas nevažiuoja, organizatoriai siūlo susisiekti su jais dėl atvykimo į renginį: 07446978949 arba mantas@springevents.net

Kur: 27 Broadway, London, E15 4BQ

Kada: gruodžio 25 d., renginio pradžia 22 val.

Bilietai: 15 £, įsigyti galite čia>>

Daugiau informacijos apie vakarėlį galite rasti čia>>