Mėgsti iššūkius? Junkis prie projekto „Misija Sibiras’15“!

Print Friendly

Registracija į pilietiškiausios, jaunimui skirtos iniciatyvos „Misija Sibiras‘15“ atranką jau prasidėjo. Jei mėgsti iššūkius, nepraleisk galimybės tapti dešimtmečio „Misija Sibiras’15” projekto dalimi!

Kasmet šimtai jaunų žmonių išreiškia norą būti šio svarbaus projekto dalimi. Šiemet – ypatinga ekspedicija, projekto dešimtmetis, tad jei kada svajojai tapti projekto dalyviu, nedvejodamas pildyk dalyvio anketą! Visiems, vienijamiems stipraus pilietiškumo jausmo ir noro keisti – štai kam skirtas šis projektas, tiek metų vis augantis ir nenumaldomai plečiantis patriotišką bendruomenę. Anketą pildyti gali iki gegužės 8 d. internetiniame puslapyje misijasibiras.lt.

Pasak projektą įgyvendinančio labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ direktoriaus Igno Rusilo, dešimt metų jaunimo projektui yra išties ilgas laikotarpis, įrodantis, kad Lietuvoje yra be galo daug jaunų, pilietiškų žmonių, kuriems rūpi tautos istorija.

„Projektas yra unikalus, suteikiantis galimybę prisiliesti prie praeities, pajausti ir dalintis ja, motyvuojantis drąsiai eiti pirmyn išmokus praeities pamokas, gerbiant ir didžiuojantis tautiečiais. Tai yra neabejotinai mūsų visų misija, tad kviečiu priimti iššūkį, užsimesti kuprinę ant pečių ir leistis į savo šalies,  kartu ir savęs pažinimo kelionę“.

Misija Sibiras
Misija Sibiras

Praėjusių metų ekspedicijos dalyvė Laura Rojutė atskleidžia, kad projektas duoda daugiau nei gali tikėtis. „Pildydama anketą labai jaudinausi, norėjau papulti bent į bandomąjį žygį, be galo apsidžiaugiau, kai buvau pakviesta tapti komandos nare! Tai buvo nepakartojamas nuotykis, kuris man suteikė labai daug, sunku viską apsakyti žodžiais. Bandomasis žygis sustiprino pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis, supratau, kad žmogus dažnai net nežino, kiek daug jis gali, kol nepadaro. Ekspedicijoje patyriau išskirtinę galimybę prisiliesti prie istorijos, išgyvenau jaudinančių akimirkų bei susipažinau su bendraminčiais. Grįžus į Lietuvą buvo smagu leistis į susitikimus su mokiniais, bendruomenėmis ir dalintis neišdildomais įspūdžiais.“

Tiems, kurie vis dar negali apsispręsti, ar pildyti anketą, Laura pataria nesvarstyti – tai gali būti žingsnis, pakeičiantis tave kaip asmenybę, nuotykių pradžia, parodysianti ne tik tavo galimybių ribas, bet ir leisianti tapti prasmingos misijos dalimi.

Balandžio 16 d. vyks specialus dešimtmečio koncertas – palaikymo akcija, kurioje galėsite susipažinti su projekto bendruomene,  išgirsti ilgamečius projekto draugus bei pasiklausyti puikios muzikos. Kiekvienas pilietiškas žmogus yra laukiamas LRT Didžiojoje studijoje ir kviečiamas kartu atšvęsti, prisiminti praėjusius metus bei padėti pagrindą didžiajam dešimtmečio projektui „Misija Sibiras‘15“ (koncerto pradžia 18.45 val.).

Misija Sibiras
Misija Sibiras

Projekto organizatoriai pasidalijo dar viena žinia – į šių metų projekto „Misija Sibiras’15” ekspediciją vyks architektas, grupės „Antis“ lyderis, projekto „Misija Sibiras“ Patarėjų tarybos narys Algirdas Kaušpėdas.

„Labai džiaugiuosi, kad šiemet, jubiliejiniais projekto „Misija Sibiras“ metais, esu pakviestas dalyvauti šioje labai svarbioje Lietuvai ekspedicijoje. Tai yra ne turistinis žygis, o prasmingas istorinės atminties projektas, todėl kviečiu jus dalyvauti šiame projekte, pildyti anketas ir laukiame partnerių, kolegų, kurie kartu vyks į ekspediciją“, – sako Algirdas Kaušpėdas.

Algirdas Kaušpėdas
Algirdas Kaušpėdas

Prisidėti prie projekto „Misija Sibiras‘15” įgyvendinimo galite skambindami ar siųsdami trumpąsias žinutes numeriu 1402 (auka – 1,45 EUR) arba pervesti norimą sumą projekto paskyroje portale aukok.lt.

Projekto organizatorių informacija ir nuotr.

Leave a Reply