Paramos vakaras Londone: su mada, muzika ir šokiu

Picture
Print Friendly

Balandžio 20 d. Londone vyks lietuviškas paramos vakaras, kurio metu susirinkusieji ne tik maloniai ir įdomiai leis laiką, bet ir prisidės prie „Vaiko širdies“ globotinių gerovės.

Renginių organizatorė Diana Šerpenskaitė, Londone kvietusi jau į kelis paramos renginius, šį pavasarį kartu su Vaiko širdies asociacija skatina Londono lietuvius parodyti gerumą širdies ligomis sergantiems vaikams.

Vakaro metu bus pristatomas metų klaipėdietės  D. Kanclerytės trumpametražis filmas „Vaiko širdis“. Filme nebus aktorių, kurie suvaidins scenas, filme bus tikri žmonės, kurie pasakos apie tikrus gyvenimus. Tevėliai, o ir patys vaikai, papasakos apie savo kasdienį gyvenimą,ką reiškia, kai reikia laukti… Londone pristatomas filmas bus su angliškais subtitrais, todėl kviečiame atsivesti ir savo anglakalbius draugus.

Renginyje bus pristatomi muzikos, šokio, mados pasirodymai. Taip pat vyks aukcionas ir loterija, kuriuose bus galima laimėti rėmėjų prizų. Aukcionui prizus dovanojo garsios ir žinomos Lietuvos dizainerės Milda Čergelytė, Laura Theiss, taip pat specialiai renginiui savo knygas su palinkėjimais iš Lietuvos atsiuntė Beata Nicholson. Meno mylėtojams taip pat neteks nusivilti, nes bus galima įsigyti fotografijų, paveikslų, kuriuos renginiui dovanojo jauni ir talentingi žmonės.

Ingrida Allen pritatys savo kurtą gimnastikos rūbų kolekciją. „Būkite pasiruošę pasirodymui, kuris tikrai privers Jus šypsotis“, – sako Ingrida, kuri pristatys ir Alan Hannah vestuvinių suknelių kolekciją. Vakaro metu viena laimingoji būsima nuotaika bus apdovanota 50 proc. nuolaida vestuvinei suknelei. Daugiau informacijos – www.wiallendesign.com.

Papuošalų dizainerė Gitana Bartkevičienė pristatys savo papuošalų kolekciją.  Kolekcija skirta moteriai, kuri nori atrodyti orginaliai, bet tuo pačiu subtiliai ir moteriškai.  Kolekcija kurta iš natūralių akmenukų, Swarovskio kristalų, keramikos, metalo ir stiklo gaminių.  Vakaro metu patikusius gaminius bus galima įsigyti. Dizainerės gaminių galima rasti čia>>.

Vakaro metu vyksiančiame aucione bus galima įsigyti Mildos Čergelytės (MIMI.C) rankų darbo vakarinę rankinę.  Milda Čergelytė  – lietuvių dizainerė, dalyvavusi “Mados infekcijoje”, jos kolekcijos buvo nominuotos „Fashion Finest“ apdovanojimuose. Apie dizainerę ir jos kūrinius  – www.mimicfashion.co.uk.

Savo kūrinį aukcionui padovanojo ir lietuvė dizainerė Laura Theiss, šiuo metu gyvenanti ir kurianti tarp Vokietijos ir Jungtinės Karalystės. Aukcione bus galima įsigyti Lauros Theiss rankų darbo nertinį. Lauros pirmas kūrinys gimė jau tada kai jai buvo septyneri metai. “Kurti naujus dalykus ir išreikšti save per dizainą yra mano DNR” – sako Laura. Apie dizainerę: www.lauratheiss.com.

Be grožio ir mados, vakaro metu bus ir muzikos bei šokių. Prie lietuviško paramos vakaro prisideda jauna ir talentinga atlikėja bei dainų autorė iš Kathmandu Jerusha Rai, atliekanti kūrinius, kuriuose susipina vakarietiškas ir europietiškas muzikos stiliai. Paramos renginyje pasirodys iš Bulgarijos kilusi šokėja – choreografė Snezhana Momchilova. Ji pristatys šokį, kuris sužavės net tuos, kurie nesidomi moderniu šokiu ar baletu. Šiouo metu Jungtinėje Karalystėje gyvenanti, Bulgarijos akademiją baigusi šokėja mokėsi pagal Vaganovos techniką, pagal kurią į šokį įtraukiami visi kūno raumenys, ypač viršutinės dalies, kojų ir pėdų. Šokėjos pasirodymų galima pamatyti čia>>.

Renginyje dalyvaus ir iš Lietuvos atvykstanti asociacijos „Vaiko širdis“ prezidentė Daiva Jonauskienė, kuri mielai atsakys į klausimus ir bendraus su vakaro svečiais. Susirinkusieji mažiesiems ligoniukams galės parašyti palinkėjimus ant atviručių, kurios bus pateiktos vakaro metu.

Kada: balandžio 20 dieną, 19 val., durys atidaromos 18. 45 val.
Kur: Notting Hill Harbour Club, 1 Alfred Road, London W2 5EU
Bilietai: 10 svarų, atsiskaityti bus galima tik grynaisiais.

Picture
Labdaros vakaras vyks Londone

Leave a Reply