Savaitgalį – Gatvės muzikos diena

Picture
Print Friendly

Šiemet Gatvės muzikos diena nuskambės plačiai – ne tik Lietuvos, bet ir užsienio miestuose. Prie septintąjį kartą organizuojamos muzikos dienos prisijungia Tbilisyje, Kopenhagoje, Dubline, Londone, Sicilijoje ir keliuose JAV miestuose gyvenantys lietuviai.

Pirmą kartą Gatvės muzikos diena vyko 2007 metais Lietuvoje. Ši muzikanto Andriaus Mamontovo idėja greitai plinta ir tarp lietuvių bendruomenių įvairiuose pasaulio kampeliuose.

Gatvės muzikos diena šiemet vyks šeštadienį, gegužės 18 dieną, devyniolikoje Lietuvos miestų ir miestelių bei minėtuose užsienio miestuose. Informaciją apie renginio vietą kiekviename mieste ir dalyvaujančius muzikantus, galima rasti  čia>>.

Gatvės muzikos dienos Londone organizatoriai, Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjunga (JKLJS), kviečia atvykti į patį miesto centrą – Viktorijos krantinės sodus (Victoria Embankment Gardens).

JKLJS ragina visus Jungtinėje Karalystėje gyvenančius lietuvius prisijungti prie šios muzikantų, kūrybos ir visuomenės bendravimo šventės. Daugiausia dėmesio ir pirmenybė bus skiriama akustinei, be įgarsinimo atliekamai muzikai, tačiau laukiami absoliučiai visi: ir patyrę muzikantai, ir netgi tie, kurie iki šiol dainuoti išdrįso tik prieš veidrodį ar gitara grojo tik draugų ratelyje… Londono šventės dalyviams muzikinė įranga bus paruošta, tad tereikia apgalvoti savo repertuarą!

Jei esi muzikantas ir nori prisijungti prie Gatvės muzikos dienos Londone, rašyk elektroniniu paštu gmd@jkljs.org.

Kur: Victoria Embankment Gardens,  Villiers Street, City of Westminster, WC2N 6PB
Kada: gegužės 18 d., nuo 12 val.
Bilietai: renginys nemokamas
Daugiau informacijos apie renginį čia>>

Gatvės muzikos diena
Gatvės muzikos diena

Leave a Reply