Seminaras Londone – „Moterų ir vyrų bendravimo ABC“

Picture
Print Friendly

Vienas žinomiausių lektorių Lietuvoje Tomas Girdzijauskas balandžio 28 dieną kviečia Londono lietuvius į seminarą, skirtą moterų ir vyrų santykiams. „Suprasite, ką reikia žinoti vienam apie kitą, kad būtumėte laimingi kartu“, – taip penkių valandų seminaro naudą apibūdina lektorius.

Londone vyksiančiu T. Girdzijausko seminaru turėtumėte susidomėti, jei norite pakeisti savo santykius ir gyvenimą į gerąją pusę, jei susidūrėte su santykių krize arba šiuo metu ieškote antrosios pusės, jei neseniai sukūrėte šeimą arba jūsų vaikas galvoja apie šeimos kūrimą, jei norite sėkmingai įveikti konfliktines situacijas ir daugiau sužinoti apie vyrų ir moterų santykius.

Seminaro nauda Jai :
Šis seminaras – moterims apie vyrus ir apie jas pačias. Apie amžinus vyrų ir moterų mąstymo bei elgesio nesutapimus bei iš to kylančius nesusipratimus. Seminare turėsite progos atpažinti amžinas klaidas, kurias darote bendraudamos su vyrais. „Vertėjo” pagalba Jūs būsite mokomos susikalbėti su savo gyvenimo partneriais ir taip išvengti nereikalingų konfliktų šeimoje.

Seminaro nauda Jam:
Tai seminaras vyrams apie moteris ir apie juos pačius. Būti laimingiems poroje – tikras heroizmas. Jei šeimoje jaučiatės neišgirstas ar tiesiog ieškote būdų, kaip patobulinti santykius su gyvenimo partnere – šis seminaras Jums. Pažinę moterų žodyną Jūs išmoksite susikalbėti su savo antrąja puse ir išvengti dėl nesusikalbėjimo kylančių konfliktų. Seminare, pažvelgę į save iš šalies, Jūs pamatysite lemtingas klaidas, kurias darote bendraudamas su moterimis.

Kur: 12 Chillingworth Road, N7 8QJ London
Kad: Balandžio 28 d. 2013 m. 12:00-17:00
Išankstinė registracija ir bilietai: http://vyrumoteru.eventbrite.co.uk, kaina asmeniui 25£, porai – 40£. Mokant grynaisiais renginio vietoje – 30£ vienam (būtina išankstinė registracija seminaraitau@gmail.com). Daugiau informacijos čia>> arba telefonu +447587863040  (Loreta).

Picture
Tomas Girdzijauskas

Leave a Reply