„Spring Awakening“ 2013 Londone – pagoniška pavasario fiesta

Picture
Print Friendly

Londone vėl su trenksmu bus žadinamas pavasaris. Didžiausias lietuvių organizuojamas elektroninės muzikos renginys „Spring Awakening“ šiemet griebiasi pagoniškų tradicijų ir žada nustebinti daugybe pramogų ir stipria muzikine programa.

Vienas primirštas pagonių paprotys – vieningai pavasario ištroškusiai miniai. Jau senovėje mūsų protėviai iš visų jėgų stengėsi pažadinti žemę iš žiemos miego. Tam jie persirengdavo gėlėmis, medžiais, miško žvėrimis, išsidažydavo ryškiausiomis spalvomis, susirinkdavo po žvaigždėtu dangumi ir kurdavo didelį laužą. Aplink laužą protėviai trypdavo ir šokdavo taip, kad žiežirbos iš po kojų kildavo. Taip pavasaris būdavo pažadintas.

Patyrę klubinėtojai jau žino, jog geriausias būdas pasitikti pavasarį – išlaikyti tradicijas. Šiemet Jūsų akims ir ausims siūlome dar rafinuotiškesnį meniu: sulaukta solidaus amžiaus, kai galime sau leisti nemažai, todėl šie festivaliniai metai bus ypatingi – su daugybe pramogų ir stipria muzikine programa.

HD LED vaizdo ekranai, įspūdingi cirko akrobatų triukai, visažistų komanda, šiek tiek gatvės šokių, sveika dozė humoro ir šiek tiek lietuviško tautinio folkloro renginio idėjai pabrėžti. Naujovės ir pasikeitimai pagoniškame fone – šių metų renginio variklis.

Sun Room Pagans:
❖ Renginio vedėjas –  Algis Ramanauskas.
❖ Radistai
❖ Justė Starinskaitė
❖ Golden Parazyth
❖ JohnyDisco & MrMo
❖ Mindaugėlis
❖ Gerai Gerai feat. Kami.
❖ Linas Adomaitis
❖ Carly Foxx
❖ Paul Pure

❖ Safka
Moon Room Pagans:
❖Giorgio Fabian Honey
❖B2B Daine Haughton
❖MD Wowzers
❖Paul Monroe
❖Rezwany
❖DeepM
❖Spalis
❖My M

Aprangos kodas: Bilietas – tai ne visagalis raktas į muzikos fiestą. Nepamiršk specialaus dress code‘o pavasariui prikviesti – išsipiešti (ar išsidažyti) veidus, rankas, matomą kūną gėlėmis, medžiais, žvėrimis, ar tiesiog ryškiausiomis spalvomis ir ornamentais. Arba tiesiog apsirengti pavasariškai, ryškiais apdarais, aksesuarais. Pasitelkite vaizduotę! Pagonių dievai (o ir apsaugos darbuotojai) tikrai neatleis tradicijų laužytojams – užmaršuoliams renginio vietoje į pagalbą suskubs visas būrys visažistų. Plius, geriausio pavasariško kostiumo laukia skrydis į Kanarų salas ir kiti rėmėjų prizai.

Kur: Electric Brixton, 1 Town Hall Parade, Brixton Hill, London, SW2 1RJ

Kada: 2013 m. kovo 23 d. , nuo 21 val.

Daugiau informacijos apie renginį čia>>
Picture
Spring Awakening 2013

Leave a Reply