Svajingas muilo burbulų žaidimas – kas antrą pirmadienį

Print Friendly

Tai kaip sugrįžimas į vaikystę. Linksmas, spalvingas, nerūpestingas ir neįpareigojantis – toks yra Burbuliatorius. Šis renginys, vykstantis kas antrą pirmadienio vakarą, kažkaip stebuklingai palengvina darbo savaitę. Puiki terapija, kurią siūlome išbandyti (jei dar nebandėte).

Picture

Galiu suklysti, bet man atrodo, kad Burbuliatorius gyvuoja jau kokius penkerius metus. Pamenu, dar studijuodama Lietuvoje, matydavau miesto aikštėje susirinkusią grupelę žmonių ir į dangų kylančius muilo burbulus. Tada paaiškėjo, kad daugelyje didesnių Lietuvos miestų žmonės susirenka tą pačią valandą ir burbuliuoja. Jokių taisyklių, tik gera proga susitikti ir smagiai praleisti laiką.

Burbuliatorius – kūrybinės grupės Laimikis.lt idėja. Sezono metu (šiltuoju metų laiku) burbuliuoti susirenkama kas antrą pirmadienį 18.30 val. vietos laiku. Tuo metu muilo burbulais pasipuošia Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Telšiai, Mažeikiai, Jonava, Kėdainiai, Tauragė, Šilutė, Rietavas, Kelmė, Naujoji Akmenė.Lietuvišką idėją palaiko ir užsienio miestai: Londonas (čia lietuviai susirenka netgi dviejose vietose tuo pačiu metu), Edinburgas, Glazgas, Dublinas, Kopenhaga, Orhusas, Geteborgas, Portlaoisas. Jei koks miestas liko nepaminėtas – tai dėl to, kad šią linksmą idėją palaikančiųjų būrys didėja labai greitai, negali spėti visų sugaudyti – taip ir plinta burbulų epidemija.

Kol kas buvau tik Londono Burbuliatoriuje. Čia jau įvyko 26 Burbuliatoriaus susitikimai, be to,  Londone lietuviai susirenka dviejose skirtingose vietose vienu metu. Pagrindinis Burbuliatorius vyksta įvairiose miesto vietose – arba prie žymiojo Tower tilto, arba prie Londono akies, kartais Hyde parke arba prie Tate Modern galerijos. Antrasis, mažasis Burbuliatorius, renkasi pietų Londone  – tie, kam nepatogu keliauti pūsti burbulų į miesto centrą, rado kitą susibūrimo vietą.
Kur: Lietuvos ir užsienio miestaiKada: kas antrą pirmadienį sezono metu, 18:30 val vietos laiku. 2013 metų burbuliavimo datos: 2013-06-10;  2013-06-24; 2013-07-08; 2013-07-22; 2013-08-05;  2013-08-19; 2013-09-02.
  • Pagrindinis Burbuliatoriaus Facebook profilis, kuriame rasite visą informaciją ir nuorodas į atskiruose miestuose vykstančius renginius.
  • Burbuliatorius Londone
  • Burbuliatorius Londone
  • Burbuliatorius Londone
  • Burbuliatorius Londone
  • 6311195_orig.jpg
  • 9254092_orig.jpg

Leave a Reply