Tarptautinis roko festivalis Rokiškyje

Picture
Print Friendly

Pirmąjį vasaros savaitgalį aktyvus Rokiškio jaunimas organizuoja nemokamą tarptautinį roko festivalį, kuriame pasirodys žinomos Lietuvos grupės bei atlikėjai iš šešių užsienio šalių.

Rokiškio jaunųjų lyderių klubas kviečia atidaryti vasaros sezoną ir paminėti Tėvo dieną su trenksmu įkvėpiančio roko festivalyje „Tėvo gitara‘13“. Šiemet renginys išsiplėtė – Rokiškio dvaro rūmų erdvėse jis vyks dvi dienas – gegužės 31 – birželio 1 d.

Festivalyje koncertuos daugiau nei 10 grupių iš septynių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Suomijos, Danijos ir Islandijos. Festivalyje gros lietuviškos grupės Liūdni slibinai, Arbata, The Flow, Panika, Bliuzoholikai, Rock&Kiss, Pievos, The Local Legends, taip pat atlikėjai iš Latvijos Dabasu durovys, Inkognito. Pasirodys estai X-Panda, danai Destinct, suomiai Sledge, švedai Farago bei grupė iš Islandijos Murrk.

Dvi dienas vyksiančiame festivalyje bus siūloma daugybė pramogų – nuo intelektualios diskusijos su žymiais visuomenės veikėjais apie ugnį, degusią roko pionierių širdyse ir padėjusią pamatus mūsų laisvei, iki eksperimentų ir improvizacijų su muzikantais, įvairių socialinių akcijų, kūrybinių dirbtuvių, amatininkų parodų. Maištaujančio jaunimo taikinyje – visuomenės susvetimėjimas ir abejingumas, apie kurį bus kalbama roko maršų, griovusių sienas, ritmais.  Atvykusieji galės apsistoti palapinių miestelyje.

Festivalis „Tėvo gitara“ Rokiškyje rengiamas jau aštuntus metus. Jo tikslas – sukurti erdvę pasirodyti jaunoms ir profesionalioms savo muziką kuriančioms grupėms bei pasakyti griežtą NE fonogramoms, ugdyti muzikinį jaunimo skonį, skatinti vaikų ir tėvų bendradarbiavimą. Festivalis remia jaunas, savo auditorijos ieškančias grupes, atliekančias gyvą kokybišką muziką. Per renginio gyvavimo metus pasirodė daugiau nei 50 grupių iš viso pasaulio, pagelbėjo per 400 savanorių.

Kur: Rokiškio dvaro rūmų parkas, Tyzenhauzų alėja 5, Rokiškis

Kada: gegužės 31 – birželio 1 dienomis

Bilietai: įėjimas nemokamas

Daugiau informacijos: www.lyderiai.net

Picture
Roko festivalis Rokiškyje

 

Leave a Reply