Vilniuje – „Misija Sibiras’15“ komandos išlydėtuvės

Print Friendly

Liepos 17 d. iš Vilniaus geležinkelio stoties pajudės traukinys į Tomską – jame bus projekto „Misija Sibiras’15“ komanda, susiruošusi į dešimtmečio ekspediciją. Projekto organizatoriai kviečia atvykti į geležinkelio stotį ir išlydėti jaunuolius į tolimą kelionę.

Šiemet „Misijos Sibiras“ dalyviai lankys lietuvių tremties vietas ir kapines Tomsko srityje. Lietuvių kapavietėse bus statomi kryžiai, kuriuos meistraus patys ekspedicijos dalyviai. „Misija Sibiras’15“ komandai patikėta dar viena užduotis: LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė padovanojo tautinę juostą su užrašu „Lietuva“, kurią ekspedicijos dalyviai įteiks Tomsko srityje gyvenančiai lietuvių bendruomenei.

„Šiandien tęsiame savo misiją – esame pasiryžę nukeliauti dar daugiau tūkstančių kilometrų ir pereiti taigą, pulsuojančią sekinančiu karščiu, kurį nuolat keičia liūtys. Šios vasaros misija – Tomskas, kur savo rankomis sieksime atstatyti istoriją, galinčią įkvėpti dar daugiau jaunų žmonių“, – sako vienas iš projekto organizatorių, Labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ direktorius Ignas Rusilas.

Į 10-mečio ekspediciją kartu su lietuvių komanda vyks ir dalyviai iš Latvijos bei Estijos, kurie dalyvavo nacionalinėse atrankose savo valstybėse. Taip pat į žygį leisis architektas, grupės „Antis“ lyderis, projekto „Misija Sibiras“ Patarėjų tarybos narys Algirdas Kaušpėdas.

Kada: 2015 m. liepos 17 d., 16 val.

Kur: Vilniaus geležinkelio stoties pirmasis peronas

Daugiau informacijos: 2015.misijasibiras.lt.

Ekspedicijos dalyviai iš Tomsko sugrįš rugpjūčio 1 d. 9 val. ryte. Sutikimas vyks Vilniaus geležinkelio stotyje, pirmajame perone.

Leave a Reply