Apie mus

Labas! Kadangi užsukai į Buvauten.lt kelionių tinklaraštį, spėju, jog esi neabejingas kelionėms ir ieškai idėjų įdomiam laisvalaikiui 🙂

Buvauten.lt idėja gimė po pirmųjų mūsų išvykų, kai pajutom didelį kelionių alkį. Septynerius metus gyvenome Londone, kur susisiekimas su pasauliu – idealus, tad būtų nuodėmė nekeliauti. Po to pusmetį mūsų namai buvo kelias ir pasaulis (apie tai daugiau pasakojom čia>>), ir galiausiai naujus namus susikūrėme Škotijoje.

Kelionės mums – didžiausias hobis, gyvenimo variklis ir aistra. Jas planuoti – malonumas, džiaugiamės, kad planus ir tikslus dažniausiai pavyksta įgyvendinti ne tik mums patiems, bet ir tiems, kuriems padėjome susiplanuoti savarankiškas keliones.

Kelionės  – nepagydoma ir užkrečiama liga, tam turbūt pritars daugelis keliautojų ir mūsų draugų, kurie su mumis per gyvenimą keliauja tiek kojomis, tiek mintimis. 

Pasaulis kupinas stebuklų! „Buvau ten, galiu papasakoti“, – taip sakome mes, ir kviečiame skaityti, komentuoti, klausti, naudotis, dalintis, bendrauti ir keliauti!

Siūlome kelionių maršruto planavimo paslaugas, daugiau apie tai: http://buvauten.lt/savarankisku-kelioniu-marsrutai/

 Jolanta ir Dalius

Griffith parkas buvauten.lt
Los Andželas, JAV
Horseshoe Bend, Arizona, JAV
Horseshoe Bend, Arizona, JAV
La Rovira bunkeriai, Barselona
La Rovira bunkeriai, Barselona
Taormina, Sicilija
Taormina, Sicilija
Buvauten.lt
Zadaras, Kroatija
Tenerifė, Ispanija
Pakeliui į Snowdoną (1085 m) Velse
Pakeliui į Snowdoną (1085 m) Velse
Fuerteventura, Ispanija
Pierre Chatel, Prancūzija - 2011
Pierre Chattel, Prancūzija
Isle of Harris, Škotija

Apie mus rašo: