Apie mus

Labas! Užsukai į Buvauten.lt kelionių blog’ą, vadinasi, esi neabejingas kelionėms ir ieškai idėjų įdomiam laisvalaikiui. Čia rasi kelionių ir laisvalaikio idėjų, patarimų, naudingos informacijos, gražių vaizdų, atsiliepimų apie vietas, kur buvom mes arba mūsų draugai.

Buvauten.lt idėja gimė po pirmųjų mūsų išvykų, kai pajutom didelį kelionių alkį. Septynerius metus gyvenome Londone, kur susisiekimas su pasauliu yra idealus, tad būtų nuodėmė nekeliauti. Po to keletą mėnesių mūsų namai buvo kelias ir pasaulis (apie tai daugiau pasakojom čia>>), ir galiausiai naujus namus susikūrėme Škotijos sostinėje Edinburge.

Kelionės mums – didžiausias hobis, gyvenimo variklis ir aistra. Jas planuoti – malonumas, džiaugiamės, kad planus ir tikslus dažniausiai pavyksta įgyvendinti ne tik mums patiems, bet ir tiems, kuriems padėjome susiplanuoti savarankiškas keliones.

Kelionės  – nepagydoma ir užkrečiama liga, tam turbūt pritars daugelis keliautojų ir mūsų draugų, kurie su mumis per gyvenimą keliauja tiek kojomis, tiek mintimis. Manome, kad laisvas laikas neturi būti leidžiamas vėjais, o poilsis nėra vien tinginiavimas. Įdomus bei turiningas laisvalaikis suteikia jėgų, optimizmo ir ūpo svarbiems gyvenimo darbams.

Dalinkimės idėjomis, kad nepritrūktų minčių, kur nueiti, nuvažiuoti, nuskristi – viskuo, kas įdomu veikliems ir energingiems bet kuriame žemės kampelyje. Pasaulis kupinas stebuklų! „Buvau ten, galiu papasakoti“, – taip sakome mes, ir kviečiame skaityti, komentuoti, klausti, naudotis, dalintis, bendrauti ir keliauti!

Jei ieškai informacijos apie kelionę, nori papasakoti apie savo nuotykius, pasidalinti užfiksuotu kadru, turi klausimą arba tiesiog nori pasisveikinti, parašyk mums į info@buvauten.lt arba draugaukime Facebooke 🙂

Siūlome kelionių maršruto planavimo paslaugas, daugiau apie tai: http://buvauten.lt/savarankisku-kelioniu-marsrutai/

 Jolanta ir Dalius

Griffith parkas buvauten.lt
Los Andželas, JAV
Horseshoe Bend, Arizona, JAV
Horseshoe Bend, Arizona, JAV
La Rovira bunkeriai, Barselona
La Rovira bunkeriai, Barselona
Taormina, Sicilija
Taormina, Sicilija
Buvauten.lt
Zadaras, Kroatija
Čedario tarpeklis, Somersetas
Čedario tarpeklis, Somersetas
Pakeliui į Snowdoną (1085 m) Velse
Pakeliui į Snowdoną (1085 m) Velse
Brecon Beacons parkas, Velsas
Brecon Beacons nacionalinis parkas, Velsas
Dalius ir Jolanta
La Corbiere švyturys, Džersis
Pierre Chatel, Prancūzija - 2011
Pierre Chattel, Prancūzija

Apie mus rašo: