Maršrutai

Prieš akis – ilgas kelias, daug kilometrų, kuriuos reikės įveikti, bet kelias niekada neprailgsta su gera draugų kompanija ar mylimu žmogumi šalia. Nuolat besikeičiantys vaizdai per langus, sustojimai vietose, kuriose visada norisi pasilikti ilgiau, o automobilyje – kalbos, juokas, muzika ir, žinoma, miegas…

Kelionės automobiliu turi daug žavesio. To, ką pamatai važiuodamas šimtus kilometrų, niekad nepamatytum vietoj kelio pasirinkęs skrydžius.

Štai keli mūsų išbandyti maršrutai, kai kurie iš namų nuosavu automobiliu, kiti – nuskridus į naują šalį ir ten išsinuomojus transportą. Džiaugsimės, jei šie aprašymai įkvėps ir pasitarnaus jums planuojant savo keliones:

Amerika maršrutas

Maršrutas Ispanijoje ir Andoroje automobiliu

eurotripas

europa

Maršrutas per Italiją, Prancūziją, Andorą ir šiek tiek Ispanijos

Graikija

s italija

c Italija

Maršrutas Sicilijoje

Maršrutas Snoudonijoje

Jei reikia pagalbos planuojant unikalų jūsų kelionės maršrutą, kreipkitės į mus! (info@buvauten.lt). Daugiau informacijos apie kelionių maršrutų plananavimą: http://buvauten.lt/savarankisku-kelioniu-marsrutai.

Apie tai, kaip pasiruošti kelionei automobiliu, pasakojome čia: http://buvauten.lt/ivairus/planuoji-kelione-automobiliu-stai-keli-patarimai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *