Atsisveikinimas su Londonu ir į kelionę be namų raktų

Šiandien atsisveikinom su savo namais, rytoj – su Londonu. Miestu, kuriame praleidom daugiau nei septynerius gyvenimo metus. Išėjom iš darbų, pardavėm namus, palikom daiktus ir leidžiamės į kelią…

Ši kelionė bus kitokia, nei buvusios prieš tai. Ši kelionė nebus atostogos, nes lyg ir nebėra nuo ko atostogauti. Šį kartą neturim darbų ir namų, į kuriuos galėtume grįžti. Pirmą kartą tarp sukrautų lagaminų nėra vieno dalyko – namų raktų. Ta mintis apie raktus, kurių nebeturim, atėjo pagalvojus apie tokį paprastą dalyką: kur reikės prisisegti USB raktą? Įprastai jis kabėdavo prie raktų….

Šiek tiek liūdna, kad baigiasi vienas gyvenimo etapas. Žinau, kad bus dienų, kai užpuls nostalgija, kai prisiminsiu smagias dienas ir naktis, praleistas šiame milžiniškame mieste. Manau, kad iš dalies netgi tos savaitės rutinos pasiilgsiu, kai penkias dienas darbas-sporto salė-namai, o tada savaitgalis!!! O atostogaujant kiekviena diena kaip savaitgalis.

Londone paliekam daug mielų vietų ir žmonių, kurie buvo mūsų kasdienybės dalis per tuos septynerius metus. Taip gera buvo paskutinėmis dienomis aplankyti visas iki skausmo pažįstamas vietas ir atsisveikinti su draugais, pažadėjus, kad greit susitiksim…

Daiktai, telpantys į 60 kvadratinių pėdų sandėliuką (apie 5,5 kv. metrų, visai nedaug!), lauks mūsų sugrįžtančių į Britaniją, tik jau ne į Londoną. Sugrįžę į salą po kelių mėnesių ruošiamės į šiaurę dumti – įsikurti Škotijos sostinėje Edinburge.

Persikraustymas

Bet iki Edinburgo dar turim laiko. Kadangi laisvą laiką mėgstam skirti kelionėms, tai ir dabar taip: susikrovėm reikalingiausius daiktus į automobilį, šią – paskutinę naktį Londone, praleisim draugų namuose, o rytoj – į Doverį, į keltą ir į Europą. Kol kas liekam Europoje, nes po trijų savaičių turim būtinai pasiekti Lietuvą.

Nors šios kelionės laukiau ilgai, aiškių datų, kada užsibaigs buto pardavimo reikalai, nebuvo, tai jokių konkrečių kelionės planų nesukūrėm.  Yra tik vietos, kurias norim pamatyti, žemėlapyje pažymėtos žvaigždutėmis. O kiek bus įmanoma tų žvaigždučių aplankyti, žiūrėsim kelyje.

Maršrutas

Labai laukiam patarimų – gal esi buvęs šiose Prancūzijos, Portugalijos bei Ispanijos pakrantėse ir žinai įdomių vietų, kurias verta aplankyti? Mus labiausiai domina gamta, vaizdingi paplūdimiai, žygiai į kalnus ar pakrantėmis, apžvalgos aikštelės, bet labai praverstų rekomendacijos, kur skaniai pavalgyti ir gerai išmiegoti! Šiuo metu kelionės maršruto planelis toks: https://www.rome2rio.com/trip/pfgphqhp.

Taigi, išvažiuojam, ieškosim, ką gražaus turi Prancūzija, Portugalija ir Ispanija. Jei tau tokia kelionė  įdomi, būk su mumis Facebook arba Instagram, kur dalinsimės tuo, ką atrasim kelyje 🙂

2 thoughts on “Atsisveikinimas su Londonu ir į kelionę be namų raktų

 1. Smagi kelionė nusimato 🙂 Mačiau keliausit pro Bilbao, būtinai užsukit, super miestas 🙂

  Būtinai pasivažinėkit Artxanda Funicular railway už €1, super grazus vaizdai 🙂
  Valgykit daug Pintxos (Basque tapas), rasit kiekvienam bare senamiestyje.
  Brangiausi barai įsikūrę Plaza de Moraza, tad geriau išbandykit mažesnes gatveles.

  Labai smagus viesbutukas senamiestyje, jei ieškot kur apsistoti: https://www.airbnb.co.uk/rooms/13693964?s=Ld4lhybY

  Gero kelio 🙂

 2. Labutis! Ieškojau čia, bet neradau – gal turit patarimų prieš leidžiantis į ilgą kelionę automobiliu per Europą? Ką pasiimti, ko ne, ar buvo kur palikti mašiną įvairiose šalyse? Ar tai nėra brangesnis variantas nei keliauti traukiniais ar kitomis susisiekimo priemonėmis? O taip pat – kaip jums pavyksta/ pavyko (nes įrašai jau iš anksčiau) tiek daug keliauti? Toks jausmas, kad niekad nedirbot. Iš kur finansus semdavotės? 😀 Jei galit, atrašykit į paštą 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *