Iškeliaujam į Ameriką! Maršrutas po vakarinę JAV dalį

Ilgai laukėm ir pagaliau sulaukėm – prasideda mūsų kelionė po Šiaurės Ameriką. Bilietai nupirkti jau daugiau kaip pusę metų, maršrutas planuotas gerus porą mėnesių, daiktus susidėjom per porą dienų, skrydis truks pusę paros. Viskas, jau pradžia.

Devyniese keliaujam ten, kur dar nebuvom. Į naują žemyną, į vietas, kurias visi nuo vaikystės matėme per televizorių, į daugelio svajonių šalį. Pamatysim savomis akimis tai, ką mums rodė per ekranus ir ką pasakojo kiti, jau čia pabuvę.

Turim rezervavę 12 vietų autobusą (autobusiuku šio didžiulio automobilio vadinti nesinori) – tikimės tilpti visi devyni su bagažais. Tada prasidės kelionė plačiais Amerikos keliais per keturias valstijas: Kaliforniją, Nevadą, Arizoną ir Jutą.

Pirmasis žingsnis bus Los Andžele, kur per pusantros dienos tikimės pamatyti miestą, Holivudą, Beverly Hills ir paplūdimius – Venice Beach bei Santa Monica.

Iš ten keliausim į Las Vegasą, pamatyti žymųjį miražą dykumoje, ir gal išlošti milijoną. Po to – bent jau mums, tikrasis svajonės išsipildymas – važiuosim į Amerikos nacionalinius parkus.

Visų, aplinkui esančių parkų ir kanjonų, kad ir kaip norėtume, į maršrutą įtraukti niekaip nepavyko. Bet planuose ne tik Didysis kanjonas (Grand Canyon), bet ir Antilopės kanjonas (Antelope Canyon), Siono parkas (Zion National Park), Ugnies slėnis (Valley of Fire), Mirties slėnis (Death Valley) ir dar vienas kitas įdomesnis gamtos kūrinys pakeliui. Jei užteks laiko ir bus atidarytas kelias, tikimės užsukti į Josemičių parką (Yosemite National Park). Visas šias vietas žadam pamatyti per penkias dienas.

Tada bus pora dienų San Franciske, ir po to Ramiojo vandenyno keliu važiuosim atgal į Los Andželą. Šiam keliui turėsim tris dienas. Sustoti nakvynėms planuojame Big Sur ir Santa Barbaroje, kur paskutinėmis kelionės dienomis galėsim šiek tiek papoilsiauti prie vandenyno.

Tokie mūsų planai. Jei įdomu, kaip juos pavyks įgyvendinti, siūlom sekti mūsų kelionę Facebook’e. O gal kažką praleidom, gal kur nors verta užsukti aplinkui mūsų maršrutą? Jei turit pastabų dėl šio maršruto, pasiūlymų ar patarimų keliaujant JAV, pasidalinkit su mumis 😉

Grįžom! Pirmieji įspūdžiai iš kelionės čia>>

6 thoughts on “Iškeliaujam į Ameriką! Maršrutas po vakarinę JAV dalį

  1. Sveiki,

    rekomenduoju aplankyti Arizonos krateri. Man kaip meteoritų kolekcininkui buvo įdomu.

  2. LA papludimiai labiau surfer’iams pritaikyti. Jeigu turesite laiko – nuvaziuokite i San Diego, ten yra Coronado Beach – vienas geriausiu kalifornijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *