Kornvalyje – skrydis lynu ir kitos ekstremalios pramogos (VIDEO)

Hangloose Adventure

Hangloose Adventure, įsikūrę Kornvalyje, siūlo išmėginti save – skristi ilgiausiu Anglijoje lynu virš tropinių šiltnamių Eden Project, pasisupti milžiniškose sūpynėse ir kitų ekstremalų pramogų. Pažiūrėkite, kaip sekėsi mums, gal susigundysit išbandyti!

Praėjusį savaitgalį, nuvykę į Kornvalį pavaikštinėti po tropines džiungles Eden Project šiltnamiuose, atradom ekstremalių pramogų, kurias keli iš mūsų norėjo išbandyti jau seniai.

Visai šalia Eden Project įsikūrusi ekstremalių pramogų kompanija Hangloose Adventures skelbia, kad pas juos yra ilgiausias Anglijoje lynas Skywire – 660 metrų ilgio, kabantis 97 metrų aukštyje ir, skriedamas juo, gali pasiekti 60 mph greitį (apie 96 km per valandą).

Tai ilgiausias lynas Anglijoje, bet ne Jungtinėje Karalystėje. Ilgesnis ir ekstremalesnis yra Velse, Snoudonijos nacionaliniame parke. Ten esantis Zip World Velocity yra ilgiausias lynas Europoje ir greičiausias pasaulyje! Prikabintas 300 metrų aukštyje, gali pasiekti greitį net iki 100 mph! Deja, mums ten lankantis, bilietų nebebuvo, todėl nusileisti lynu tuomet nepavyko.

Užtat draugai, pamatę, kad prie Eden Project galima nusileisti lynu, nusprendė, kad čia ir bus tas pirmasis kartas, o vėliau – į Snoudoniją! Štai kelios pasiruošimo akimirkos ir pats skrydis 3 minučių ilgio filmuke:

Eden Project Cornwall1

Nusileidę vyrai sakė, kad baisu nebuvo, prikabinti jautėsi saugiai. Pats skrydis trunka gal 30 sekundžių, bet pasiruošimas, su apsirengimu, laukimu eilėje ir instrukcijomis, užtruko turbūt apie valandą.

Bilietų rezervuoti į šią vietą nebūtina – jie visada palieka laisvų vietų atvykusiems. Tai jei atvyksit iki 17 val., tą dieną tikrai skrisit!

Daugiau pramogų, kurias toje vietoje siūlo Hangloose Adventure, yra didžiulės sūpynės Gravity ir The Drop – šuolis iš viršaus ant didžiulio pripučiamas čiužinio. Neužilgo bus atidaryta dar viena pramoga Base Jump.

Skrydis Skywire lynu kainuoja 20 £, The Drop – 10 £, o sūpynės Gravity –15 £. Jei norit išbandyti viską, galima pirkti bendrą bilietą, kuris kainuos šiek tiek pigiau, nei perkant atskirai.

The Drop

Gravity sūpynėsDaugiau informacijos: http://hanglooseadventure.com.

Nepamirškite užeiti į Eden Project šiltnamius, kur galima pasijusti toli toli nuo Anglijos – lyg per minutę būtum teleportavęsis į Amazonės ar Indonezijos džiungles. Ką ten matėme, papasakosime kitame straipsnyje. Apie tai, ką dar nuveikti, lankantis Konvalyje, skaitykite šiuose straipsniuose:

[wpsgallery]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *