Cafe Sol: šiek tiek Meksikos spalvų Londone

Skanaudamos gardžius meksikietiškus patiekalus, draugės sakė: parašyk apie šitą restoraną. Gerų atsiliepimų girdėjom, patys du kartus pabandėm ir galim drąsiai rekomenduoti Cafe Sol Greenwich rajone Londone. Puiki vieta, geras meksikietiškas maistas ir draugiška atmosfera – ko daugiau reikia smagiam vakarui?
Picture
Nepraeikite pro spalvingąjį Cafe Sol

Į restoraną ir kokteilių barą Cafe Sol eikite, jei pasiilgote vasaros karščio ir apniukęs dangus jau erzina iki negalėjimo. Nežinau, ar šitoje vietoje pasijusite kaip Meksikoje, bet gausite gerą spalvų terapiją – tiek interjeras, tiek lėkštės, tiek patiekalai ten ryškūs ir džiugina akis. Meksikietiška atributika čia nėra per daug įkyri, kas yra gerai, bet tų detalių yra pakankamai, kad primintų tą gražią, filmuose ir serialuose matytą Meksiką, o gal ir Teksasą.

Šitaip tuščia vakarais čia nebūna
Šitaip tuščia vakarais čia nebūna

Šiame tex-mex restorane užkandžių meniu pasirinkti yra iš ko – nachos su keliais skirtingais padažais (klasikiniai, su vištiena, su chorizo ir alyvuogėmis, aštria jautiena). Labiausiai patikę užkandžiai daugumai – jelapenos pipirai, kimšti varškės kremu su aštriu padažu, rekomenduojam paragauti. Neseniai restorane apsilankėm gal penktajį kartą ir paragavom keptų kalmarųir likom patenkinti.

Picture
Užkandžiui – varškės kremu įdaryti jelapenos
Dar vienas gardus užkandis - meksikietiškos „taquitos“
Dar vienas gardus užkandis – meksikietiškos „taquitos“

Gerai, kad į užkandžių meniu įtraukti mažesni pagrindinių patiekalų variantai, pavyzdžiui BBQ šonkauliukai arba jautienos chilli. Užkandžiams restoranas siūlo ir meksikietiškus tacos (3.75-4.95£), taquitas (3.95-4.50£), quesadillas (3.95-4.50£), o užsisakius kelis nebereikia net pagrindinio patiekalo – ir taip galima paragauti įvairaus meksikietiško maisto.

Chilli Con Carne
Chilli Con Carne

Kai lankėmės čia pirmąjį kartą, pagrindiniams patiekalams išsirinkome Chilli Con Carne (£9.95) ir Piri-Piri vištienos kepsnį su ryžiais, pupelėmis ir keptais ananasais (11.95£). Pastarąjį kartą jau septyniese vaišinomės ir vienas iš kito paragavom vištienos salotų  buritoje (£9.50, labai puikios, su šviežiomis alyvuogėmis, fetos sūriu, ananasais ir kepta vištiena), kiaulienos šonkauliukais su BBQ padažu (£13.95) – draugas juos labai išgyrė, o porcija labai didelė ir įveikiama tik labai alkanam. Meniu ilgas ir liko daug neišragautų patiekalų, tai į Cafe Sol dar sugrįšim.

Kiaulienos šonkauliai su BBQ padažu
Kiaulienos šonkauliai su BBQ padažu
Įspūdingo dydžio salotos su vištiena
Įspūdingo dydžio salotos su vištiena

Restorano vynų sąrašas labai neilgas – house ir dar keli pavadinimai, tačiau galima rinktis iš ilgo kokteilių sąrašo, taip pat čia gausite alaus (Sol, Desperados, Corona, San Miguel) ir puikios sangrijos. Kokteiliai čia stiprūs (draugė ragavo Margaritą ir tai patvirtino), ne vien sultys, kaip pasitaiko kitur. Ir tas stiprumas yra gerai, nes už gauni tai, už ką moki, o moki ne vien už sultis (kokteiliai nuo 5.95£).

Atmosfera čia labai smagi ir laisva. Susirinkę čia sekmadienį paminėti draugės gimtadienį, girdėjome dar kelis gimtadienius. Girdėjome todėl, kad restoranas turi tokią linskmą tradiciją pasveikinti gimtadienininkus: užgroja garsi meksikietiška muziką, atžingsniuoja keli padavėjai ir restorano vedėjas su tortu su žvakutėmis (kurį galima atsinešti patiems),  gimtadienininkui uždeda sombrero, visas restoranas paploja ir pasveikina nustebusį ir paraudusį šventės kaltininką.

Picture
„Don’t Siesta – let’s Fiesta“ – kviečia „Cafe Sol“
Septyniese su vyno buteliu, keliais kokteiliais bei įskaičiuotu aptarnavimo mokesčiu (12,5 proc.) išleidome apie 150 svarų. Maisto buvo daug ir skanaus, kad net diržus reikėjo atsilaisvinti. Taip yra su tuo meksikietišku maistu, kam ši virtuvė patinka, tas žino 🙂
Banditams ir sinjoritoms :)
Banditams ir sinjoritoms 🙂
Kur: 13 Nelson Rd, London, Greater London SE10 9JB
Informacija ir meniu: cafesolgreenwich.com>>
P.S. paskutinį kartą, kai buvome Greenwich kaimelyje, šis restoranas buvo uždarytas, turbūt, kad visam laikui. 22 metus veikęs restoranas uždarytas, nes patalpų savininkė, Greenwich Hospital, liepė išsikraustyti nepaisant restorano lankytojų peticijos. Daugiau apie tai čia>>.
[wpsgallery]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *