„Chicken Box“ Londone: maistas geras, bet taurių neturi

Į šitą vištienos patiekalų restoraną Londono Shoreditcho rajone papuolėm labai netikėtai, netgi per klaidą. Bet likom patenkintos. Antrasis kartas vėl buvo su kuriozais, bet jau ne į naudą restoranui.

Esam nemažai gerų atsiliepimų davę žuvies patiekalų restoranui Simply Fish. Shoreditch rajone Box Park įsikūręs nedidukas restoranas mus buvo sužavėjęs gera žuvimi ir tinkamu aptarnavimu.

Tad praėjusį savaitgalį, kai susitikom penkios draugės, nusprendėm, kad reikia pavakarieniauti. Buvom viename iš Box Park barų, tai sugalvojom eiti žuvytės valgyti.

Atėjom, paprašėm staliuko penkioms, prisėdom, paėmėm meniu lapą ir nustebom. Višta. O tai kur žuvis? „Nee, čia ne tas meniu, tuoj atneš kitą“, – sakau draugėms. Bet neatneša. Tada vienu metu apsidairom – ogi visur čia višta! Ant sienų – Chicken Box logotipai. Meniu – Chicken Box. Žuvies ir Simply Fish nė kvapo!

Pasijuokėm ir pakudakavom kaip vištelės dėl šito siurprizo – bet juk kiekvienam taip galėjo nutikti, interjeras paliktas lygiai toks, koks buvo Simply Fish, tik kad tas logotipas pakeistas. Štai taip atradom naują restoraną.

Chicken Box
Buvo Simply Fish, dabar jau Chicken Box

Na nieko, nėra žuvies, valgysim vištieną. Ir žinokit buvo labai gerai. Šioje vietoje galima pasirinkti, kokios vištos nori. Renkiesi kiekį – ketvirtį (quarter) arba pusę (half) vištos, tada padažą (galima rinktis iš 6 rūšių, yra klasikinių ir įdomesnių, pavyzdžiui, galima imti BBQ padažą, rozmarinų padažą, sojos, medaus ir austrių padažą, jamaikietišką Jerk padažą ir indišką jogurtinį padažą su česnaku ir mėtom. Tada išsirenki, su kuo nori valgyti vištieną – yra daugiau kaip 10 variantų, į kuriuos įeina bulvytės, ryžiai, įvairios salotos, kukurūzo burbuolė ir t.t.

Ketvirtis vištos su pasirinktu padažu ir vienu garnyru kainuoja 5,5 £, o pusė vištos su dviem garnyrais – 9,5 £. Kiekvienas papildomas garnyras – po 1 £.

Meniu yra dar 10 patiekalų, prie kurių rinktis jau nieko nereikia. Dvi merginos valgė Mexican Chicken Fajitas (8 £), tai irgi gyrė, kad labai skanu.

Porcijos labai didelės, pavalgėm skaniai, padavėjai dar pasitaikė tokie labai džentelmeniški, tai užskaitėm šitą vietą ir nebeliūdėjom dėl prarastojo Simply Fish.

Ketvirtis vištienos, čia jį užstoja bulvės, porcija didelė
Ketvirtis vištienos, čia jį užstoja bulvės, porcija didelė

Tačiau tačiau, išėjo taip, kad nepraėjus nė savaitei vėl čia atsibeldėm. Ir patirtis buvo skirtinga, bet ne maisto, o aptarnavimo atžvilgiu. Maistas vėl buvo nepriekaištingas, nėr prie ko prikibti, bet personalas labai prastas buvo.

Pirmiausia tai padavėja, kuri priėmė mūsų užsakymą, meniu net akyse nebuvo mačiusi. Turėjom besti pirštu, ir rodyti, kol ji nusirašinėjo po raidę. Na, nieko, sakė pirmą dieną dirba, atleistina, tik kad tas meniu toks paprastas, kad antrą kartą atėjusios mes jau jį beveik mintinai žinojom.

Įdomiausiai buvo, kai mums užsisakius vyno (kurio pasirinkimas labai nedidelis, house red arba house white), padavėja grįžo su plastikinėmis stiklinėmis, tokiomis, į kurias sultis pila ir sako: „neturim taurių, ar gerai bus vynas iš šitų?“. Susižvalgėm su drauge. Kažkaip nenorim vyno taip gerti. Tada pagalvojo ir pasiūlė martinio taures. Sakom, o tai va ten du diedukai tai iš vyno taurių geria, ar jūs tik dvi teturit. Padavėja nežino, sako pirmą dieną dirbanti.

Martinis ar vynas?
Martinis ar vynas?

Tuo metu priėjo kitas, labiau patyręs, turbūt jau visas dvi dienas dirbęs, padavėjas, sako, kad taip, visam restorane dvi taurės tėra ir tos pačios jau naudojamos. Juoktis norisi, jausmas, lyg į kokį Slaptos kameros filmavimą būtume papuolusios. Galiausiai tas patyręs padavėjas sugalvojo išeitį – nubėgo ir pasiskolino taurių iš kito baro.

Štai taip buvo išspręsta problemėlė. Be šito keisto nutikimo – pirmą kartą mums taip buvo, kad vyną į meniu įrašęs restoranas neturėtų taurių, Chicken Box vėl viskas buvo gerai.

Chicken Box: Unit 42-43 Boxpark, 2-4 Bethnal Green Road, London, E1 6GY

Tinklapio neradom, kol kas nėra ir Box Park restoranų sąraše, bet gal greitu metu atsiras: www.boxpark.co.uk. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *