The Killers Londone – pagaliau juos pamačiau!

„London, we did it!“ –  O2 arenoje, atsisveikindamas su tūkstantine minia, sušuko Brandonas Flowersas, The Killers lyderis. Tikrai reikėjo džiaugtis, kad koncertas Londone įvyko ir tik per plauką nebuvo atidėtas. Džiaugėmės ir mes, pabuvę ten, nes gauti bilietus už padorią kainą nebuvo taip paprasta.

Picture
Garso, šviesų ir lazerių šou The Killers koncerte Londone

Džiaugsmo pilnos kelnės – nors ir iš toli, bet pagaliau The Killers koncertą pamačiau gyvai. Kai sužinojau, kad po  ketverių metų pertraukos Las Vegaso rokeriai atvyksta į Londoną soliniam koncertui, prie kompiuterio sėdėjau jau 5 minutės prieš pradedant pardavinėti bilietus. Bet gauti jų nepavyko. Tik atsidarius pardavimams Ticketmasters tinklapyje, jis užstrigo dėl perkrovos, siūlė bandyti iš naujo ir galų gale, po 20 minučių pastangų, atsirado užrašas, kad jokių bilietų į koncertą nebėra. Tačiau iškart po to bilietai atsirado perpardavinėtojų, tokių kaip Seatwave, puslapiuose. Tik daugiau nei dvigubai brangesni – kaina nuo 35 £ šoktelėjo iki 80£. Nebepirkau bilietų, ir iš principo, ir todėl, kad Kalėdos ir rimta kelionė ant nosies, reikia pinigus taupyti.

Bet mano draugas, matyt, pamatęs, kaip nusivyliau negavusi tų bilietų, nupirko juos iš eBay, brangesnius, bet vis tiek pigiau nei siūlė tas Seatwave. Laiminga laukiau koncerto, kai pranešė, jog grupės vokalistui stiprus peršalimas, dėl to koncertas Mančesteryje buvo nutrauktas, kitos dienos koncertas išvis atšauktas. Visi šitie negerumai vyko vos porą dienų iki pasirodymo Londone.

Taigi iki paskutinės minutės nebuvau tikra, ar mano svajonė pamatyti The Killers gyvo garso koncertą taps realybe. Bet tapo – penktadienį po darbų keliavom į O2 areną. Mes vėluoti nemėgstam, tai į koncertų salę atvykom vieni iš pirmųjų. Mūsų vietos buvo aukštai, gana stačiuose balkonuose. Kadangi žmonių dar beveik nebuvo, tai kinkos šiek tiek drebėjo, bet vėliau, kai susirinko pilna salė ir išjungė šviesas, aukštis jau neberūpėjo, svarbu buvo tai, kas vyksta scenoje.

Picture
The Killers Londono O2 arenoje
 Jau ir apšildanti grupė nuteikė labai gerai. Dvi kanadietės sesės, Tegan and Sara, koncertuoja jau gana ilgai, bet jų girdėjusi nebuvau (jų dainų galima pasiklausyti čia>>). O gal ir buvau, tik nežinojau, kas ten per grupė. Jų muzika tokio pat žanro, kaip ir The Killersindie rock, bet gal jas žino ir elektroninės muzikos mėgėjai – DJ Tiesto yra perdaręs kelis jų kūrinius (Feel it in my bones ir Back in your head).

Į koncertą susirinko labai įvairaus amžiaus ir įvairiai atrodanti publika. Nuo rokeriškai atrodančio jaunimo iki solidžių pagyvenusių damų, ir paauglių merginų, apsivilkusių rožinius marškinėlius su užrašu „Mrs Brandon Flowers“.Tai, ką matėm ir girdėjom, sunku apibūdinti tik žodžiais, tam čia ir įkėliau kelias koncerto ištraukas, kad pamatytumėt, kaip viskas buvo. Sėdėti aukštai balkone mums buvo gerai, nes visos vaizdo projekcijos ir lazeriai iš ten tikrai puikiai matėsi. Sėdint žemiau į lazerius jau būtų reikėję žiūrėti užvertus galvą. The Killers be poilsio grojo dvi valandas, buvo ir naujų dainų iš naujojo, šį rudenį išleisto albumo Battle Born, ir senųjų hitų, tokių kaip When you were young, Mr Brightside, Somebody told me ir daug daug kitų.

Į tokius koncertus gerai nueiti vien dėl atmosferos – visi taip užsivedę. Viena fanė visą koncertą nebijojo šokti gana stačiam balkone, vyriškis netoli mūsų įsivaizduojamomis lazdelėmis mušė sau per kelius – beveik per kiekvieną būgnų partiją, ir apskritai, visa salė šėlo. „Galbūt jūs per šį koncertą pajutote naujų potyrių, galbūt jums per kūną perėjo šiurpas. Nesigėdykite, ir aš tai pajutau“, – koncerto pabaigoje daugelio būsenas taikliai apibūdino The Killers vokalistas. Tikrai, šiurpuliukai pereidavo nuo garso, aštraus vokalisto balso ir vaizdų.

Daugiau The Killers dainų galima pasiklausyti čia>>.
[wpsgallery]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *