Baras „Bounce“ Londone – stalo teniso mėgėjams

Teniso kamuoliukų kaukšėjimas ir spalvingais graffiti išpaišytos rūsio sienos – šiais dalykais Bounce baras Shoreditch rajone išsiskiria iš daugelio kitų. Šis pingpongo baras Londone skirtas tiems, kuriems prie alaus bokalo norisi bent šiek tiek judesio.

Pingpongo baras Bounce Londono menininkų rajone Shoreditch labai pritinka. Įėjęs į vidų ir nusileidęs laiptais į rūsį, lengvai gali pamiršti, kad esi bare – didžiulė erdvė ir graffiti apipaišytos sienos leidžia pasijusti kaip kokioj undergroundinėj jaunimo susirinkimo vietoj. Bet susimokėjęs už pintą alaus 4,5 £ prisiminsi, kad visgi čia baras…

Mes šią vietą atradome, paieškoję, ką veikti Londone šeštadienio dieną. Kaip tik tuo metu teniso stalai dar off peak kainomis ir žmonių ne minios.

Šis baras labiau orientuotas į grupes – teniso stalus čia rezervuoja tik 6 asmenų ir didesnėms grupėms. Bet yra palikta laisvų stalų ir mažesnėms grupėms arba tiems, kurie užeina be rezervacijų (walk-in). Atvykę šeštadienio popietę be rezervacijos, gavom stalą už pusės valandos. O palaukti galima baro zonoje, stebint kitus lankytojus mušinėjant kamuoliukus.

Baras Bounce

Baras Bounce

Kaip viskas veikia? Porą minučių prieš užsakytą valandą (ir ne anksčiau!) reikia nueiti prie registratūros, ten gausit kibirėlį kamuoliukų, raketes ir būsit palydėti prie stalo teniso stalo. Kamuoliukų rinkti nereikia, jie skraido ir mėtosi visur, kas keliolika minučių darbuotojai juos surenka tokiom specialiom šluotom ir papildo jūsų kibirėlį, jei šis jau tuštėja.

Čia ramiems pokalbiams geriau neiti – čia daug judesio, muzikos, kamuoliukų kaukšėjimo. Labai smagi vieta, rekomenduojam išbandyti! Šis baras atrodo gera idėja ne tik su draugais laisvalaikį praleisti, bet ir įdomiau kokią nors gyvenimo progą paminėti – tą kartą bare pastebėjome mergvakarį ir bernvakarį, darbo kolegų susitikimą, porą gimtadienių.

Baras Bounce

Gėrimų pasirinkimas ir kainos tokios pat kaip įprastuose Londono baruose, o maisto ir užkandžių nebandėm, nes pabuvę šitam bare, ėjom į visai už kampo esantį geriausią burgerių restoraną MEATmission. Bet jei norisi valgyti, Bounce turi ir restorano zoną prie ilgo bendro stalo, ir nemažą picų pasirinkimą. Meniu pažiūrėti galima čia>>.

Bounce barus Londone galima rasti Shoreditch (241 Old Street, London, EC1V 9EY) ir Farringdon (121 Holborn, London, EC1N 2TD) rajonuose. Netrukus Bounce baras bus atidarytas ir Čikagoje.

Ne piko metu (t.y., iki 18val. nuo pirmadienio iki šeštadienio) teniso stalas 30 min. kainuoja 10£., 1 val. – 19,50 £. Piko metu (pirmadienį – šeštadienį po 18 val. ir visą dieną sekmadienį) 30 min. kainuoja 14,50 £, 1 val. – 28 £.

Daugiau informacijos galima rasti čia: www.bouncepingpong.com.

Baras Bounce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *