Kalėdos Londone: kur nueiti ir ką pamatyti

Kalėdos Londone

Nors per žiemos šventes jau ne pirmus metus iškeliaujam, tačiau turim sąrašėlį renginių ir vietų, kur būtinai nueitume, jei liktume Londone. Jei ieškote idėjų, ką veikti Londone per šventes, Buvauten.lt ateina į pagalbą.

Labai smagu būtų praleisti vieną iš šventinių vakarų ledo čiuožykloje. Į Londono centre esančias ledo čiuožyklas nusidriekia eilės, tad kartais geriau bilietus užsisakyti iš anksto internetu. Štai gražiausios ledo čiuožyklos Londone po atviru dangumi:

 • Šalia Gamtos istorijos muziejaus pastato įkurtos dvi čiuožyklos – suaugusiems ir vaikams,  veikia iki sausio 5 dienos.  Adresas: Natural History Museum , Cromwell Road, SW7 5BD. Bilietai čia>> 
 • Mėlynai apšviesta čiuožykla Eyeskate, visai šalia Londono apžvalgos rato, veikia iki sausio 5 dienos. Adresas: EDF Energy London Eye Jubilee Gardens, SE1 7PB. Bilietai čia>>.
 • Viena dailiausių vietų pačiuožinėti – meno galerijos Somerset House kieme. Šioje vietoje vyks ir čiuožinėjimo vakarai su muzika ir didžėjais. Veikia iki sausio 5 d. Adresas: Somerset House, Strand London WC2R 1LA. Bilietai čia>>
 •  Dar viena puiki ledo čiuožykla, visai šalia pilies – Londono Tauerio, norintiems pajusti karališką švenčių dvasią. Adresas: Tower of London, Tower Hill, EC3N 4AB. Bilietai čia>>
 • Jei senovinės tvirtovės nedomina, tuomet galima rinktis čiuožyklą tarp dangoraižių. Londono Canary Wharf rajone čiuožykla veiks iki vasario 16 d. Adresas:  Canada Square Park, London, E14 5AH. Bilietai čia>>.

Kalėdos Londone

Šventinis laikotarpis Londone neatsiejamas nuo kalėdinių mugių (Christmas Markets). Geriausias ir smagiausias kalėdines muges rasite čia:

 • Winter Wonderland, visas Kalėdų miestelis, ne tik su muge, bet ir su atrakcionais. Apie šio kalėdinio miestelio linksmybes rašėme čia>>. Winter Wonderland įsikūręs Hyde Park, šalia Hyde Park Corner metro stotelės ir veiks iki sausio 5 d.
 • Southbank Centre Kalėdų mugė šiek tiek ramesnė nei Winter Wonderland, bet čia taip pat galite rasti dovanų, tradicinio maisto ir karšto vyno.  Adresas: Riverside, Queen’s Walk at the Southbank Centre, SE1 8XX, veiks iki Kūčių dienos.
 • Geriausia mugė kalėdinių dovanų paieškoms turbūt būtų Spitalfields Market, esantis netoli Liverpool Street stoties. Šis turgus nėra sezoninis, tad Kalėdų metu kiek ramesnis nei tos mugės, kurios atsidaro tik šventiniam laikotarpiui. Nepaisant to, Spitalfields turguje tikrai rasite įdomių dovanų idėjų. Adresas: 16 Horner Square, Spitalfields, London E1 6EW

Kalėdos Londone

Pasivaikčiojimas po šventiškai išpuoštą Londoną taip pat puiki pramoga. Jei turite galimybę savo transportu atvykti iki miesto centro Kalėdų dieną, būtinai pasivaikščiokite po centrinio Londono gatves.

Šią dieną, kai nevažiuoja nė vienas autobusas, traukinys ir metro, o taksi kainos dvigubos, galima pasidžiaugti ramybe net Londono centre. Pustuštės gatvės atrodo labai keistai, bet maloniai. Šią dieną per minią brautis nereikia net Piccadilly Circus 🙂 O jei nežinote, kurios Londono gatvės papuoštos gražiausiai, paskaitykite straipsnį Londono gatvės: kur ieškoti Kalėdų>>.

Kalėdos LondoneJei šventiniu laikotarpiu Londone ieškosite, kur pavakarieniauti, norime parekomenduoti kelias puikias vietas:

 • Norite šiek tiek egzotikos savo šventėms? Aplankykite brazilų restoranų tinklą Cabana – geras maistas ir spalvinga atmosfera.
 • Italų restoranų tinklas Vapiano puikiai tiks didesniems šeimos ar draugų susirinkimams
 • Itališkame Zizzi taip pat dar neteko nusivilti. Geros sriubos, salotos, picos ir vištienos kepsniai.
 • Prabangesniam vakarui su puikiais Londono vaizdais iš 32-ojo aukšto – restoranas Paramount. arba prancūziškų patiekalų restoranas Casse-Croute.
 • Na, o jei norėtumėte paragauti tradicinių angliškų Kalėdų patiekalų – pabandykite Harvester.

Kalėdų mugėIeškantiems idėjų, kaip sutikti Naujuosius metus Londone, siūlome paskaityti mūsų patarimus čia>>.

Ir galiausiai, visiems visiems, šventes sutinkantiems bet kuriame pasaulio kampelyje, linkime, kad jos būtų įsimintinos, kupinos gerų įspūdžių ir malonių akimirkų!

One thought on “Kalėdos Londone: kur nueiti ir ką pamatyti”

 1. Šias šventes planuojame praleisti Londone, tai pasinaudosime jūsų patarimais ir aplankysime kuo daugiau vietų. Labiausiai norime pamatyti Winter Wonderland’ą. Teko girdėti daug gerų atsiliepimų. ☺ Skrydžiai į Londoną pigūs, tai galima drąsiai keliauti ir pasidžiaugti šventine Londono atmosfera ir pasinaudoti išpardavimais. ☺

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *