Vieta, dėl kurios verta aplankyti Palangą: Floros simfonija

Norim rekomenduoti mums labiausiai patikusią vietą pavalgyti Palangoje. Kai buvom nusivylę, kad J. Basanavičiaus gatvėje padoraus maisto negausim, atradom Floros simfoniją.

Visų J. Basanavičiaus gatvėje ar kitur Palangoje esančių maitinimo įstaigų tikrai nesame aplankę. Į Palangą šiuo metu užsukam gana retai, ir dažniausiai netyčia. Jei įmanoma, renkamės kitas vietas poilsiui prie jūros.

Tačiau kartais kažkokia keista nostalgija pakužda norą užsukti pasižiūrėti, kaip laikosi ta Palanga. Matyt dėl to, kad tai buvo pagrindinis kurortas bent jau pirmuosius du gyvenimo dešimtmečius – atvykdavau čia su tėvais, vėliau – su draugais, o studijų metais man teko padirbėti vietos laikraštyje, tad su Palanga susiję nemažai atsiminimų apie tuos laikus.

Kiek prisimenu, atvykę į kurortą, dažnai nusivildavom, panorėję J. Basanavičiaus gatvėje skaniai pavalgyti. O dabar žinome vietą, į kurią norisi sugrįžti.

Pirmą sykį į Floros simfoniją užsukom su mama prieš kokius dvejus metus tik desertų paragauti.  Jau tada nusistebėjom, kad tie desertai išmoningai patiekti ir skanūs.

Floros simfonija Palangoje
Floros simfonija Palangoje

Antrąjį kartą ten buvome pernai vasarą, du kartus per 24 valandas. Džiaugėmės skaniu maistu ir geru aptarnavimu, tad pavakaroję lauko kavinėje , sugrįžome ir papusryčiauti.

Paragaukit jų trintų daržovių sriubos – dieviškas skonis. Labai skanūs bulviniai blynai su mėsos įdaru ir labai gardžiu česnakiniu varškės padažu. Seilė tįsta vien jau rašant apie tai 🙂 Kitus patiekalus ragavo draugai, niekas nesiskundė, tik gyrė.

Šiemet į Palangą užsukom labai trumpam, o pagrindinis tikslas buvo papietauti Floros simfonijoje. Va kaip mums čia patinka 🙂

Skaniausia trinta daržovių sriuba
Skaniausia kada nors valgyta trintų daržovių sriuba

Negalim teigti, kad Floros simfonija yra geriausias restoranas Palangoje ir taškas. Geriausias mums, iš tiek, kiek matėme ir ragavome. Nelyginam su keturių-penkių žvaigždučių viešbučių restoranais ar su kokia Žuvine, specializuotu restoranu. Bet iš panašių, J. Basanavičiaus gatvėje esančių ir lietuviškus patiekalus siūlančių, Floros simfonija mums patiko labiausiai ir negėda rekomenduoti.

Puiku, kad kai nori lietuviškų patiekalų, Floros simfonijoje jų gausi. Nė karto, apsilankę čia, neišgirdome „atsiprašome, nebeturime“. Tas pasakymas kitose maitinimo įstaigose labai erzina. Grįžti į Lietuvą, svajoji apie cepeliną ar kokią kitą bulvinę nuodėmę, užsisakai, lauki, po kiek laiko grįžta padavėjas ir pasako, kad nebeturi… Šitaip negalima!

Dar ir kavinės išskirtinė aplinka džiugina akį, ir tie triušiukai, lakstantys ant veja apželdintų stogų.

Daugiau informacijos: www.florossimfonija.lt

[wpsgallery]

One thought on “Vieta, dėl kurios verta aplankyti Palangą: Floros simfonija”

  1. Sutinku, atvyke i Palanga einame valgyti tik i Floros simfonija! Visada skanu ir malonu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *